Najproduktívnejší hráči mesiaca September 2021

Extraliga juniorov

Najviac kanadských bodov si pripísal Richard Nemec (6), najviac gólov strelil Erik Čerhit (4) najviac asistencií má pripísaných Kristián Rajčák (5). Juniori sa po 6. kolách nachádzajú na 5. mieste v extralige juniorov.

Extraliga dorastu

Extraligisti z dorastu aktuálne pracujú s deficitom zápasov, nakoľko ich zdržala chrípka v kabíne. Tešia sa však šiestemu miestu v tabuľke. Najproduktívnejším hráčom je Richard Podolinský. Má najviac nazbieraných bodov (10) asistencií (7) a má taktiež najviac plusových bodov(8). Najviac gólov na účte má Nikolas Ptáček

Liga kadetov

V kategórii kadetov sa na mieste najproduktívnejšieho hráča nachádza David Šmida (8), ten zároveň strelil najviac gólov (5). Najviac asistencií je na konte Filipa Preča, plusových bodov. Zverenci Jozefa Fabiána a Radoslava Rekoša sa v skupine stredozápad nachádzajú na 4.mieste.

Ligas starších žiakov 8.ročník

Ôsmakom sa podarilo za 4 zápasy streliť 29 gólov a patrí im 2. miesto v skupine západ. Tabuľky produktivity vedie Richard Halaš (14). Zo štrnástich kanadských bodov má 7 za góly a 7 za asistencie. Najviac plusových bodov má Samuel Šebesta (13)

Liga starších žiakov 7.ročník

Siedmaci majú na konte 4 body za 4 zápasy. Za to im patrí v západnej skupine 4.miesto. Najviac bodov (6) a zároveň gólov (4) má na konte Alexander Orban. Najviac asistencií sa podarilo Derekovi Petrovičovi. Najviac plusových bodov má Patrik Fabián (9)

U mladších ročníkov sa na odporúčanie športového oddelenia SZĽH nevyhodnocuje individuálna produktivita.