Šéftrenér Fabian a hráči Zálešák a Bulík s ocenením za vynikajúcu reprezentáciu mesta!

Mesto Skalica pod vedením primátorky Anny Miernej pravidelne oceňuje ľudí z jednotlivých kategórií za vynikajúcu reprezentáciu mesta Skalica. V rámci oceňovaní športovcov za vynikajúcu reprezentáciu mesta na celoslovenskej i medzinárodnej úrovni získali ocenenie za klub MHKM Skalica šeftrenér mládeže Jozef Fabian, hráč kadetov Alex Zálešák a hráč dorastencov Michal Bulík. 

Alex Zálešák je hráčom kadetov. Ten pravidelne nastupuje aj v staršej vekovej kategórii – v doraste kde je aktuálne druhým najproduktívnejším hráčom obliekajúci skalický dres. Za 21 zápasov si pripísal 8 gólov a 13 asistencií.

Za dorastencov hráva i Michal Bulík. Ten je druhým najčastejším strelcom gólov v tejto kategórií. V aktuálne prebiehajúcej sezóne odohral 15 zápasov a prekonal súperového brankára 11 krát. Naposledy pomohol svojmu celku k víťazstvu nad Martinom v predĺžení. Okrem 11 gólov si pripisuje 5 asistencií a patrí mu štvrtá priečka produktivity v skalickej dorasteneckej kabíne.

Jozef Fabian je už niekoľkým rokom šéftrenérom mládeže MHKM Skalica aktuálne i trenérom kadetov. Tí sa v tejto sezóne dostali do hornej top osmičky západnej časti súťaže.